Kaip naudoti STO funkciją Astraada DRV-24 inverteriuose? – FILMAS?


JACEK DZIEDZIC / Techninės pagalbos specialistas

Šiame straipsnyje paaiškinama:

  • Kas yra funkcija STO
  • Kam funkcija STO naudojama
  • Kaip prijungti STO įvestį
  • Kaip sukonfigūruoti STO įvestį

Šiame vaizdo įraše Jacek Dziedzic – techninės pagalbos specialistas – parodys, kaip prijungti ir sukonfigūruoti STO įvestį, kad būtų galima visapusiškai pasinaudoti "Astraada DRV-24"serijos saugos funkcijomis.

Skaityti daugiau apie Astraada DRV inverteriai.


STO funkcija leidžia saugiai atjungti variklio sukimo momentą. Dėl to galima apsisaugoti mašinos gedimo ar neleistinų startų atveju. Tai yra pagrindinė saugos funkcija, reikalinga pavaros sistemose.

Jungti

Norėdami naudoti šią funkciją, mums reikės "grybo", kurį prisijungsime prie inverterio. Viduje yra du nepriklausomi kontaktai, kurie paprastai uždaromi – tai reikalinga saugos grandinėms.

Mes paruošiame dvi grandines naudodami šiuos kontaktus. Kiekviena iš šių grandinių turi būti prijungta prie keitiklio saugos įėjimų. Pagal numatytuosius nustatymus jie uždaromi džemperiais, todėl pirmiausia turite juos pašalinti, kad paruoštumėte keitiklį mygtukui prijungti. Tada abi grandinės turi būti prijungtos prie atitinkamų inverterio įėjimų.

1 Pirmoji grandinė – žalias ir rudas kabelis / Antroji grandinė – baltas ir geltonas kabelis


Konfigūracija

Nuo šiol STO funkcija paruošta naudoti. Paspaudus grybą, variklis sustabdomas, o keitiklis rodo klaidą. Norėdami vėl naudoti įrangą, turite atrakinti grybą ir ištrinti klaidą naudodami STOPmygtuką. Galite konfigūruoti automatinį klaidų atšaukimą. Norėdami tai padaryti, nustatykite parametro P11.16 reikšmę į 100. Tai leis jums vėl įjungti inverterį iš karto po grybų apsaugos.


Daugiau apie DRV-24 keitiklių konfigūraciją šiame straipsnyje.Jacek Dziedzic

Techninės pagalbos specialistas