Išorinių mygtukų prijungimas ir konfigūravimas prie keitiklio


JACEK DZIEDZIC / Techninės pagalbos specialistas

Šiame straipsnyje paaiškinama:

  • Kaip kontroliuoti variklio sūkių dažnio kryptį
  • Kaip prijungti išorinio valdymo terminalą

Kad būtų lengviau valdyti variklio sukimosi kryptį, verta apsvarstyti galimybę prijungti išorinius mygtukus prie dažnio inverterio. Šiame vadove mes parodysime, kaip prijungti du valdymo mygtukus prie DRV-24 inverterio.

Kaip prisijungti išoriniai mygtukai su inverterija?

Ryšys turėtų prasidėti nuo pačių mygtukų. Mes prijungiame vieną iš kontaktų su žeme ir padarome tiltus į kitus mygtukus, prie kitų kontaktų prisukame laidus, kuriuos prijungiame prie skaitmeninių inverterio įėjimų.

Kairė – juoda ir balta žemės viela / Dešinėje – atskirų mygtukų kabeliai (žali ir rudi)


Savo pavyzdyje baltą žemės vielą prijungiame prie COM galiniai ir žalieji laidai ir ruda atskiriems įėjimams, pažymėtiems S1 ir S2simboliais.

Konfigūracija

Šiuo metu mūsų mygtukai yra tinkamai prijungti, kad galėtume pereiti prie jų konfigūracijos. Pradėkite suaktyvindami tarnybą inverteris per terminalą. Norėdami tai padaryti, nustatykite parametrą P00.01 į 1. VIETOS / REMOTLED mirksėjimas informuos mus apie teisingą šios funkcijos nustatymą.

Tada sukonfigūruosime atskirų Mygtukai. Ėjimas į parametrą P05.01 – P05.04 galime konfigūruoti S1-S4 įėjimų veikimą. Mūsų atveju S1 įvesties vertei nustatysime 1 vertę, kuri reiškia judėjimą į priekį a S2 2vertė , atsakingas už judėjimą į Nugara.

Nuo šio momento variklio judėjimą galima valdyti iš terminalo.


Daugiau apie keitiklių konfigūraciją ir parametrų tvarkymą galima rasti šiame straipsnyje.Jacek Dziedzic

Techninės pagalbos specialistas